Tribe Common - en to lv translation catalogue (282 entries)

en:  and
lv:  un

en: Free
lv: Par brīvu

en: Hide the following settings tabs on every site:
lv: Slēpt sekojošās iestatījumu cilnes:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lv: Šī ir tā vieta, kur visi globālie Modern Tribe Notikumu Kalendāra iestatījumi var tikt mainīti.

en: Network Settings
lv: Tīkla Iestatījumi

en: News and Tutorials
lv: Ziņas un Pamācības

en: Premium Add-Ons
lv: Premium Papildinājumi

en: Requires:
lv: Nepieciešams:

en: Latest Version:
lv: Jaunākā Versija:

en: More...
lv: Vairāk...

en: You are up to date!
lv: Tev ir jaunākā versija!

en: You need to upgrade!
lv: Nepieciešams atjauninājums!

en: Debug Bar Plugin
lv: Atkļūdošanas Joslas Spraudnis

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lv: Iespējo šo opciju, lai reģistrētu atkļūdošanas informāciju. Pēc noklusējuma, šis reģistrēs informāciju tava servera PHP kļūdu reģistrā. Ja vēlies redzēt reģistra ziņojumus savā tīmekļa pārlūkā, mēs iesakām uzstādīt %s un meklēt "Tribe" cilni atkļūdošanas izvadā.

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Show The Events Calendar link
lv: Parādīt Notikumu Kalendāra saiti

en: See an example of the link
lv: Skatīt saites piemēru

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lv: Vai tu domā " Oho, šis spraudnis ir foršs! Vajadzētu pateikties Modern Tribe par smago darbu."? Lielākā pateicība kādu mēs varētu prasīt ir mūsu darba atzīšana. Pievieno nelielu teksta saiti zem sava kalendāra, kura norāda uz Notikumu Kalendāra projektu.

en: We hope our plugin is helping you out.
lv: Mēs ceram, ka spraudnis tev noder.

en: Check out the available add-ons
lv: Apskati pieejamos papildinājumus

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lv: Meklē papildus funkcionalitāti, piemēram, atkārtojošos notikumus, papildus funkcijas, sabiedriskus pasākumus, biļešu pārdošanu un citus?

en: View
lv: Skatīt

en: Wyoming
lv: Vaiominaga

en: Washington
lv: Vašingtona

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: New York
lv: Amerika/Ņujorka

en: Louisiana
lv: Luizināna

en: Indiana
lv: Amerika/Indiāna/Indianapolisa

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Zambia
lv: Zambija

en: Yemen
lv: Jemena

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Virgin Islands (U.S.)
lv: ASV Virdžīnu Salas

en: Virgin Islands (British)
lv: Britu Virdžīnu salas

en: Viet Nam
lv: Vjetnama

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turkey
lv: Turcija

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Syrian Arab Republic
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Suriname
lv: Surinama

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Spain
lv: Spānija

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: Somalia
lv: Somālija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Slovakia (Slovak Republic)
lv: Slovākija

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Serbia
lv: Serbija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Samoa
lv: Rietumsamoa

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

en: Romania
lv: Rumānija

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Qatar
lv: Katara

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Poland
lv: Polija

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Oman
lv: Omāna

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Namibia
lv: Namībija

en: Myanmar
lv: Birmiešu

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Morocco
lv: Maroka

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mexico
lv: Meksika

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Martinique
lv: Martinika

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Macau
lv: Makao

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Libya
lv: Lībija

en: Liberia
lv: Libērija

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lao People's Democratic Republic
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Jordan
lv: Jordāna

en: Japan
lv: Japāna

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Italy
lv: Itālija

en: Israel
lv: Izraēla

en: Ireland
lv: Īrija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: India
lv: Indija

en: Iceland
lv: Īslande

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Holy See (Vatican City State)
lv: Vatikānas Pilsētvalsts

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guam
lv: Guama

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Greece
lv: Grieķija

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Ghana
lv: Gana

en: Germany
lv: Vācija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Gambia
lv: Gambija

en: Gabon
lv: Gabona

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: French Polynesia
lv: Francijas Polinēzija

en: French Guiana
lv: Francijas Gviāna

en: France
lv: Francija

en: Finland
lv: Somija

en: Fiji
lv: Fidži

en: Faroe Islands
lv: Fēru salas

en: Falkland Islands (Malvinas)
lv: Folklenda (Malvinu) salas

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: East Timor
lv: Austrumtimora

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Dominica
lv: Dominika

en: Djibouti
lv: Džibutī

en: Denmark
lv: Dānija

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Cuba
lv: Kuba

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lv: Horvātija

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Congo
lv: Kongo

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku sala

en: China
lv: Ķīna

en: Chile
lv: Čīle

en: Chad
lv: Čada

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Burundi
lv: Burundija

en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: British Indian Ocean Territory
lv: Indijas okeāna Britu teritorija

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Bouvet Island
lv: Bovetu salas

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bermuda
lv: Bermudu salas

en: Benin
lv: Benina

en: Belize
lv: Beliza

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bahamas
lv: Bahamu salas

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Austria
lv: Austrija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Andorra
lv: Andora

en: American Samoa
lv: Austrumsamoa

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: Albania
lv: Albānija

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Select a Country:
lv: Izvēlies Valsti:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lv: Valstu sarakstā katrai valstij jābūt savā līnijā pēc sekojoša formāta <br>US, Unated States <br> UK, United Kingdom.

en: %s must be a phone number.
lv: %s jābūt tālrunim

en: %s must consist of 5 numbers.
lv: %s jāsastāv no 5 skaitļiem.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lv: %s jāsastāv no burtiem, atstarpēm, apostrofiem un domuzīmēm.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lv: %s jāsastāv tikai no no burtiem, cipariem, domuzīmēm, apostrofiem un atstarpēm.

en: %s must be a number between 0 and 21.
lv: %s jābūt skaitlim no 0 līdz 21

en: %s must be a number or percentage.
lv: %s jābūt skaitlim vai procentiem

en: %s cannot be a duplicate
lv: %s nedrīkst būt dublikāts

en: %s cannot be the same as %s.
lv: %s nedrīkst būt tāds pats kā %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lv: Salīdzināšanas validācija neizdevās, jo laukam %s netika padota salīdzināmā vērtība

en: %s must have a value that's part of its options.
lv: %s ir jābūt vērtībai kura ir daļa no tās opcijām.

en: %s must be a valid absolute URL.
lv: %s ir jābūt derīgam un absolūtam URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lv: %s ir jābūt derīgam īsvārdam (skaitļi, burti, domuzīmes un apakšsvītras).

en: %s must be a positive number.
lv: %s jābūt pozitīvam skaitlim.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi, burti un punkti

en: %s must contain numbers and letters only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi un burti

en: Non-existant field validation function passed
lv: Tika padota neeksistējoša lauka validācijas funkcija

en: Field ID:
lv: Lauka ID:

en: Invalid or incomplete field passed
lv: Tika padots nepilnīgs vai nederīgs lauks

en: System Information
lv: Sistēmas informācija

en: There are no fields setup for this tab yet.
lv: Šai cilnei vēl nav izveidoti lauki.

en: None of your settings were saved. Please try again.
lv: Iestatījumi netika saglabāti. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: Your form had the following errors:
lv: Tavai formai ir sekojošas kļūdas:

en: The request wasn't sent from this tab.
lv: Pieprasījums netika sūtīts no šīs cilnes.

en: The request was sent insecurely.
lv: Pieprasījums tika nedroši nosūtīts.

en: You don't have permission to do that.
lv: Tev nav piekļuves, lai veiktu šo darbību.

en: You've requested a non-existent tab.
lv: Tu pieprasīji neeksistējošu cilni.

en: %s Settings
lv: %s Iestatījumi

en: Events Settings
lv: Notikuma Iestatījumi

en: Valid Key! Expires on %s
lv: Derīga atslēga! Termiņš beidzas %s

en: Sorry, key validation server is not available.
lv: Atvainojiet, validācijas serveris nav pieejams.

en: License key(s) updated.
lv: Licences atslēga(s) atjauninātas.

en: A valid license key is required for support and updates
lv: Atjauninajumiem un atbalstam ir nepieciešama derīga licences atslēga

en: License Key
lv: Licences atslēga

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Network
lv: Tīkls

en: Done
lv: Pabeigts

en: Today
lv: Šodien

en: Prev
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: Help
lv: Palīdzība

en: Display
lv: Attēlot

en: Licenses
lv: Licences

en: The Events Calendar
lv: Pasākumu kalendārs

en: Events
lv: Notikumi

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti

en: General
lv: Vispārējie

en: No select options specified
lv: Nav norādītas atlasīšanas opcijas

en: No checkbox options specified
lv: Nav norādītas izvēles rūtiņu opcijas

en: No radio options specified
lv: Nav norādītas radio pogu opcijas

en: Invalid field type specified
lv: Norādīts nepareizs lauka tips

en: Event Add-Ons
lv: Notikuma Papildinājumi

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis
